Головна » 2020 » Березень » 10 » Профілактика шкідливих звичок
8:01 PM
Профілактика шкідливих звичок

У  Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 1 ведеться системна робота щодо профілактики шкідливих звичок. За перший квартал були проведені наступні заходи:

  • 27 січня 2020 року відбулася зустріч учнів 7-9 класів з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Рубіжанського ВП в Луганській області Ганною Кисельовою  з теми «Небезпека шкідливих звичок». Під час заходу вона   надала роз’яснення стосовно чинного законодавства щодо відповідальності за вживання та розповсюдження наркотичних засобів, алкоголю та тютюнових виробів. 
  • 12 лютого  2020 року перед учнями 5-7 класів з профілактичною лекцією - бесідою виступила шкільна медсестра Ірина Поспєлова. Вона роз'яснила  дітям про загрозливі наслідки для організму вживання тютюну, проінформувала учнів  про ризик розвитку залежності, набуття нових та ускладнення наявних захворювань. 
  • 25 лютого 2020 року  практичний психолог Ангеліна Семенченко провела моніторинг учнів 8 класу «Визначення схильності до згубних звичок». Мета заходу — формування здорового способу життя учнів, поглиблення знань школярів про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховання почуття відповідальності за збереження свого здоров’я.
  • 04 березня 2020 року конкурс - захист плакатів та колажів «Шкідливим звичкам –НІ!». 

Під час заходу обговорювались питання  профілактики негативних явищ, небезпечних хвороб, формування навичок безпечної для життя і здоров’я поведінки. (Фото 3,4,5)

Переглядів: 43 | Додав: firstschool2018 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar