Головна » 2018 » Жовтень » 1 » СВЯТО!
5:20 AM
СВЯТО!

     21 вересня в Рубіжанській ЗШ І-ІІ ступенів № 1 відбулося  незвичайне свято. Колективи школи, КДНЗ № 1 «Берізка», ДСШ зібралися в колі великої дружньої родини - разом із татами та мамами, бабусями й дідусями, братиками та сестричками.

      Сім’я, школа, мала батьківщина   – ось та пристань і гавань, звідки ми виходимо у широкий світ, ім’я якому життя. Прекрасно коли в сім’ї панують злагода, взаєморозуміння, повага.

 


      Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. У сім’ї діти вчаться добру, вчаться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, наші символи, наша історія, у сім’ї повинні любити одне одного, повинна панувати атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи. В такій сім’ї ростуть щасливі діти, а які батьки не хочуть бачити своїх дітей щасливими? Який учитель не хоче бачити щасливі очі своїх вихованців? А чи знають батьки з якого коріння росте щастя їхньої дитини? Школа звичайно, відіграє не останню роль у вихованні дітей, але, погодьтеся, вона переважно переконує, спонукає, повчає, а сім’я – це практична школа духовності.

     

        Свято було цікавим та змістовним. Веселі конкурси дали можливість пізнати одне одного ближче. Також діти і батьки надали свої поробки, креативно підійшли до оформлення ярмарку «Дари осені».

На завершення всі учасники свята приєдналися до флешмобу «Ми - єдині».

Переглядів: 152 | Додав: firstschool2018 | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
avatar