Головна » 2020 » Травень » 28 » «Українська дівчина і розумна, і красива»
6:38 PM
«Українська дівчина і розумна, і красива»

   Щороку, за доброю традицією, управління освіти Рубіжанської міської ради спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організовують проведення творчого конкурсу «Українська дівчина і розумна, і красива». За попередні п᾽ять років 59 найчарівнішіх, найрозумнішіх дівчат з різних закладів освіти міста були учасницями цього яскравого дійства.

   Цього року конкурс відбувся у форматі онлайн. Мирошниченко Альона (ЗШ № 1), Модлік Дар᾽я (СШ № 2),  Нечаєва Еліна (ЗШ № 4), Пономаренко Кіра (ЗШ № 8), Масловська Анастасія (ЗШ № 9) здивували глядачів відео своєю фантазією, розумом, майстерністю та різноманітними талантами.

   Усі бажаючі зможуть переглянути виступи дівчат   на каналі YouTube Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=96qCalRsVfU та у соціальній мережі Facebook на сторінках управління освіти, методичного кабінету та Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Переглядів: 22 | Додав: firstschool2018 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar